varle.FORUMM.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vūhų!!! Turim ne tik naujų narių, bet ir po truputėlį plečiamės!. Nepatingėkit prisijungt, taip pat nebijokit klaust ar peikt ;)
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotis

 

 Kokius guvunus auginate?

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
mimi

mimi


Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2011-01-20

Kokius guvunus auginate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kokius guvunus auginate?   Kokius guvunus auginate? EmptyKv. 01 20, 2011 1:31 pm

As turiu 30l akvariuma, ten gyvena 15 gupiju siuo metu, labai piktas gaidelis ir dvi mazos varlytes tongue
Atgal į viršų Go down
varlė

varlė


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2011-01-19
Age : 34
Miestas : Vilnius

Kokius guvunus auginate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius guvunus auginate?   Kokius guvunus auginate? EmptyKv. 01 20, 2011 2:36 pm

Šiuo metu turiu akvariumą, ir keletą paukštukų. Pradedamas terariumas jo gyventojai dar ateityje Smile
Atgal į viršų Go down
mimi

mimi


Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2011-01-20

Kokius guvunus auginate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius guvunus auginate?   Kokius guvunus auginate? EmptyKv. 01 20, 2011 7:54 pm

as galvojau jau turi Sad

tai pradek dalintis nuo pradzios manau butu labai didele pagalba busimiems forumieciams, kaip ir ka ir kodel darei sunny
Atgal į viršų Go down
Sninga




Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2011-01-20

Kokius guvunus auginate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius guvunus auginate?   Kokius guvunus auginate? EmptyKv. 01 20, 2011 8:11 pm

as turiu porele ungniniu tritonu-Boni ir Klaidas,kate Murke ir suni Reksa
cat cat cat cat cat cat
Atgal į viršų Go down
Tarek




Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2013-04-25

Kokius guvunus auginate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius guvunus auginate?   Kokius guvunus auginate? EmptyKv. 04 25, 2013 5:56 pm

Laba visiems Smile Aš čia naujokas, prieš kelias dienas atsitiko labai nemalonus dalykas, sudužo mūsų akvariumas... planavome nusipirkti kitą rudeniop, tačiau šiandien svečiavomės Osset miestelyje, esame iš Angljos, ten radome labai įdomia parduotuvę, reptile, aš anksčiau jau esu norėjęs varlyčių, bet mane atkalbėjo, sako nuodingos baisia jos. Šiandien pasikalbėjęs su parduotuvės darbuotoja išsiaiškinau, kad nelaisvėje varlytės neėda skruzdžių ir kitų vabaliukų iš kurių ir gauna tų nuodų, taigi nėra dėl ko nerimtauti. Pasikonsultavęs, pasižiūrėjęs, nusprendžiau pasitarti su žmona, balta šviesa duota Smile , taigi aš čia Smile . Kadangi radau tik vienintelį tokį konkretų forumą,taigi manau esu būtent ten kur reikia, tik neaišku ar toje temoje Very Happy .
Ar atsirastų koks geras žmogus kuris atsakytų į kelis klausymėlius man? Smile Dėkoju
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kokius guvunus auginate? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokius guvunus auginate?   Kokius guvunus auginate? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kokius guvunus auginate?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
varle.FORUMM.biz :: Plepalai :: Apie viską-
Pereiti į: