varle.FORUMM.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vūhų!!! Turim ne tik naujų narių, bet ir po truputėlį plečiamės!. Nepatingėkit prisijungt, taip pat nebijokit klaust ar peikt ;)
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotis

 

 Varlės paludariumas

Go down 
AutoriusPranešimas
varlė

varlė


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2011-01-19
Age : 34
Miestas : Vilnius

Varlės paludariumas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Varlės paludariumas   Varlės paludariumas EmptySk. 06 23, 2013 9:43 am

Sveikučiai,

Taigi pradėjau gaminti savo paludariumą. Kol apie tai skaitysite, nepamirškite, kad aš esu mergina, kuriai nėra tekę susidurti su jokiais statybiniais darbais ir iš kurios Senukuose jau turėjo baltarankės pasakojimus kurt Smile

Pradėsiu nuo to, kad prieš tai turėjau akvariumą su Malawi ciklidais - 200l. Aš jį nuleidau muahahahaha.
Kadangi dažniausiai visko užsimanau kaip šikt, tą pačią dieną pradėjau savo darbus. Pradėjau nuo to, kad reikia atskirti sausumą nuo vandens sekcijos. Pirmosios dienos rezultatas:
Varlės paludariumas ?ui=2&ik=6064028ea4&view=att&th=13f6d297776160d4&attid=0
Visas veiksmas vyko Senukuose. Nuėjau išsipjauti iš organinio stiklo gabaliukus, pjausto Banginyje tik. Aš norėjau upeliuko dešiniojoje akvariumo pusėje ir per priekinį stiklą, rezultate mano gabaliukų dydžiai: 500(ilgis)x125(aukštis)mm 200x125mm ir 2 po 270x125mm, mano akvariumo išmatavimai 100(i)x40(p)x50(a). Toks malonumas man bendrai kainavo ~19lt (15lt už 4mm storio organinį stiklą ir 4lt už darbus).
Tada atėjo laikas viską suklijuoti. Pirkau specialų silikoną skirtą klijuoti akvariumams - t.y. stiklui, jis brangus ~20lt (spėju tik dėl to, kad ant jo yra žodis AQUA, tačiau iš internetinių skaitymų esu prigąsdinta, kad reikia rinktis silikoną atsparų vandeniui ir nekenksmingą gyvūnams (wtf? kaip man žinoti)). Ir kad ir kaip būtų nenuostabu to dar neužtenka - reikia išspaudėjo tos silikono tūbelės, ~6lt.
Grįžau namo su prekėm. Po etiketės paskaitymo, kad silikonas džiūsta savaitę labai supykau! Aš jau po trijų dienų norėjau viską paleisti Sad
Toliau galėsite pastebėti, kad aš buitiškas ir žydiškas žmogus Smile
Pagal instrukcijas viską gerai nusiploviau ir nusiriebalinau su indų plovikliu! Viską gerai nusausinau su servetėlėmis. Na ir ką kreivei uždėjus tą silikono stūmėją laužiau savo ranką. Tik dabar man kyla mintis, kad galima buvo nusipjaut galiuką iš kur silikonas teka ir paleisti didesnę srovę, nes ten buvo panašus jausmas kaip masturbuoti žiurkėną. Na bet viską apvedžiojau ir įstačiau. Ir dar pakartotinai iš abiejų pusių apvedžiojau. Labai sunku buvo vedžioti iš priekio, 12cm neužtenka pasukti reikiamu kampu silikono tūbelės galiuką, kad eitum per kraštinę, tad aš su mentele žaidžiau.
Sekanti problema - jau akvariumas gi suklijuotas su silikonu ir visur gaunasi kad mano plokštelės pakilę. Kad ir kaip būtų, kas manau vėliau man tikrai nelaikys t.y. prileidau didelį kiekį silikono tarpuose, tačiau iki šiol neturiu sprendimo būdo apart daryti vazoną ir leisti (gaila man tiek pinigų buvo, o skūpas moka du kartus). Gal jūs ką mastote? Šiuo momentu esu giliuose apmąstymuose ir dvejonėse. Nes bus ~25l vandens ir bijau kad gali viskas pamažu išslysti Sad
Kai viską priklijavau, visos briaunos pas mane rėmėsi T arba L forma. Reikia gi sutvirtinti galų gale, kad neišsikraipytų. Ką aš padariau? Puikiai matote - atrėmiau viską puodukų ausytėmis.
Taigi ką matote nuotraukoje man kainavo ~45lt. Silikono dar liko galinės sienelės konstrukcijai.
Atgal į viršų Go down
 
Varlės paludariumas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Lietuviškos varlės

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
varle.FORUMM.biz :: Egzotiškos varlės :: Terariumai-
Pereiti į: